Novinky

Přednáška "Jak na učení bez mučení"

11.10.2015 15:00

Milí rodiče a pedagogové,

připravili jsme pro vás říjnový termín bezplatné přednášky, na které se dozvíte, jak podpořit soustředění dítěte, jak si poradit s nechutí a motivací při učení, jak zlepšit vzájemnou komunikaci ...

Tuto přednášku velmi doporučujeme rodičům našich studentů, aby doučování mělo ještě větší efektivitu. Dále jsou vítáni všichni, kterým záleží na dětech.

Přednáška proběhne v neděli 11.10.2015 od 15:00 v CAFÉ LaDus Čáslav. Počet účastníků je omezen, neváhejte a rezervujte si místo telefonicky nebo e-mailem.

NEOTÁLEJTE S PLÁNOVÁNÍM DOUČOVÁNÍ

29.08.2015 21:00

Milí rodiče, neotálejte s plánováním doučování. Místa se rychle zaplňují a ne vždy pak můžeme vyhovět všem přáním a časovým požadavkům.

Letní intenzivní doučování

25.06.2015 21:00

     Tradici letního doučování neporuší Studijní centrum BASIC Čáslav ani letos - s úsměvem se pouští do 7. prázdninového studijního maratonu. S letními intenzivními kurzy jsou skvělé zkušenosti.
     Každý žáček se těší na zasloužený odpočinek a nové zážitky. Pro některé studenty však může být část léta ideální dobou, kdy dohnat mezery v učení a vypořádat se tak se studijními problémy a neúspěchy. Nová látka ve škole nepřibývá, nikdo se nestresuje se známkami a písemkami. Děti mají v létě možnost dohnat učivo a vyjasnit si je v klidu od základu.

Informace pro návštěvníky

18.06.2015 11:15

Informujte Vaše návštěvníky co možná nejčastěji o novinkách a akcích na Vašem webu. Aby se uživatelé naučili Vaše stránky pravidelně navštěvovat je důležité webovou prezentaci pravidelně aktualizovat. Pro automatickou distribuci článků až k čtenáři můžete využít RSS kanály.

Webová prezentace byla spuštěna

18.06.2015 11:14

Dnes byla spuštěna naše nová webová prezentace.

V tomto článku popište, proč jste spustili novou prezentaci a co přinese návštěvníkům. Uveďte jaké máte cíle s projektem a co přinese uživatelům. Pokuste se návštěvníkům stručně a jasně sdělit, proč by se na tuto stránku měli pravidelně vracet a jaké výhody a znalosti jim návštěva této webové prezentace přinese.

<< 9 | 10 | 11 | 12 | 13